عششششقم...؟

دومین پیروزی یزدانی، کمیل قاسمی و کریمی در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد

حسن یزدانی، علیرضا کریمی و کمیل قاسمی آزادکاران اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم ایران به دومین برد خود در رقابت های انتخابی تیم ملی دست یافتند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های دور سوم انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، علیرضا کریمی دارنده مدال برنز جهان در دومین مبارزه خود مقابل وحید شاه محمدی به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید.

کریمی وقت نخست این مبارزه را با حساب ۴ بر صفر به پایان رساند.
کریمی دور نخست استراحت داشت سپس کامران قاسم پور را ۲ بر صفر برد.

در همین وزن حسن یزدانی دارنده مدال طلای المپیک که در دور نخست مقتدرانه مثابل حنیف عمران زاده ۱۰ بر صفر پیروز شده بود در دومین مبارزه موفق شد اسماعیل محمودی را در مدت زمان ۲ دقیقه و ۱۵ ثانیه ۱۰ بر صفر شکست دهد.

محمد جواد ابراهیمی نیز در دومین مبارزه خود مقابل کامران قاسم پور به برتری ۲ بر یک رسید. وی در مبارزه نخست نیز در ۴۵ ثانیه وحید شاه محمدی را ۱۰ بر صفر شکست داد.

در دیگر مبارزه وزن ۸۶ کیلوگرم عزت الله اکبری مقابل حنیف باقرزاده بانتیجه ۸ بر صفر پیروز شد.
اکبری در مبارزه نخست نیز مقابل اسماعیل محمودی ۷ بر ۲ به برتری رسیده بود.
در وزن ۶۱ کیلوگرم نیز مصاف حساس میان ایمان صادقی و بهنام احسانپور با نتیجه ۷ بر ۴ به سود احسانپور به پایان رسید.
در سنگین وزن مصاف امین طاهری مقابل جعفر شمس ناتری با حساب ۴ بر صفر به سود امین طاهری به پایان رسید.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز کمیل قاسمی دارنده مدال های نقره و برنز المپیک در دومین مصاف مقابل مهران میرزایی در حالیکه با نتیجه ۶ بر صفر پیش بود حریفش حاضر به ادامه مبارزه نشد وقاسمی به پیروزی رسید. قاسمی در اولین مبارزه پس از استراحت در دور نخست مقابل سعید امیری ۶ بر ۲ پیروز شد.

در وزن ۷۱ کیلو کشتی فرنگی محمد علی گرایی پس از شکست در مبارزه نخست مقابل برومند اصلا موفق به شکست ۴ بر صفر اصغر عالی محمدی شد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد مصطفی حسین خانی پس از باخت مقابل سعید داداش پور در دومین مبارزه مقابل حامد رشیدی در حالیکه ۲ بر صفر پیش بود،رشیدی بدلیل مصدومیت حاضر به ادامه مبارزه نشد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد مصاف حساس و دیدنی میان جمال عبادی و سعید داداش پور با نتیجه ۱۰ بر ۹ به سود عبادی به پایان رسید. داداش پور پیش از این حسین خانی را برده بود.
در وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی سیدمصطفی صالحی زاده در سومین مبارزه خود نیز مقابل امید افتخاری به برتری ۴ بر یک رسید و مقتدرانه راهی نیمه نهایی شد.

برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۳۲:۴۵ توسط:jojodivonecv موضوع:

اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا ۹۶ و ۲۰۱۷

اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا ۹۶ و ۲۰۱۷

اس ام اس چهارشنبه سوری 4 اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا 96 و 2017

کو عشق ِجوانی که ز من خاطره‌ها ساخت؟!

حالی که شدم پیر ، کم آورد دلم را

بنگر که فراتر ز جنون رفته‌ام آخر

گیسوی چو زنجیر ، کم آورد دلم را

اس ام اس عاشقانه جدید

من نمیدانستم

معنی هرگز را…

تو چرا باز نگشتی دیگر؟!

اس ام اس عاشقانه جدید

این خیره ماندن ها به ساعت های دیواری

تمرین برای روزهایی که نمی آیی است

شاید فقط عاشق بداند “او” چرا تنهاست

کامل ترین معنا برای عشق تنهایی است …

اس ام اس عاشقانه جدید

حالا

 که

 رفته ای

غمگینم

به سراغ حافظ میروم

همین را مى گوید

برود از دلِ من وز دلِ من آن نرود

اس ام اس عاشقانه جدید

در سنگ اگر شوی چو نار ای ساقی

هـــم آب اجل کند گذاری ای ساقی

خاک است جهان صورت برآرای مطرب

باد است نفس باده بیـــار ای ساقی

اس ام اس عاشقانه جدید

تو بهاری‌؟

نه! بهاران از توست . . .

از تو میگیرد وام

هر بهار، این همه زیبایی را . . .

هوس باغ و بهارانم نیست؛

ای بِهین باغ و بهارانم

تو . . .

اس ام اس عاشقانه جدید

ساغرم شکست ای ساقی

رفته ام زدست ای ساقی

در میان طوفان

بر موج غم نشسته منم …

اس ام اس عاشقانه جدید

به این فرزندِ ناخَلَف

تکیه کن !

برای عبورِ سال های مانده ی عمرت،

جوانی ام را

فرشِ راهت می کنم

بیا و از من بگذر ، #مادر …!

اس ام اس عاشقانه جدید

گاهی هَمهِ ی جُرئَتِ

یک زَن به هَمین است

که شِعر شَوَد

در کَسی و دِل بِرُبایـَد

اس ام اس عاشقانه جدید

هر وقت مادرم می خندد

پدرم زیر لب دعای تحویل سال

می خواند

خانه ی ما هر روز سه چهار مرتبه،

از تهِ دل عید است…

اس ام اس عاشقانه جدید

دیر گاهی است

که افتاده ام از خویش به دور

شاید این عید

به دیدار خودم هم بروم …

اس ام اس عاشقانه جدید

بهار را ببین

چگونه از خود می تکاند

برگ های فرسوده را

تو هم جوانه ای بزن، سبز شو

بهار ادامه لبخندهای تو خواهد بود..

اس ام اس عاشقانه جدید

ماهی های شب عید

در روزهای کودکی

به من آموختند

نباید به روزهای عاشقی

دل بست

سالهاست که عیدهایم را

در کنار یک ماهی جدید

آغاز میکنم

اما هنوز

عاشق اولین ماهی قرمزم هستم

اس ام اس عاشقانه جدید

قلبِ مَـن از طَپیدَن سیر نیست

چشمِ من ، اِشتهـا دارَد هنوز …

واژه‌هـایِ نـابِ مَـن ، پیر نیست

شعـرهـایَم ، اِقتِدا دارَد هنوز …

برایِ عاشقی ، هَرگز دیر نیست

ایـن عَصـا ، اِژدهـا دارَد هنوز …

با دوستانتون به اشتراک بذاریدfacebook اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا 96 و 2017email اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا 96 و 2017twitter اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا 96 و 2017linkedin اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا 96 و 2017google اس ام اس عاشقانه جدید و زیبا 96 و 2017

برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۹:۴۰ توسط:jojodivonecv موضوع:

مددسرا‌ها را ۲۴ ساعته کردیم

سلامت نیوز:در روزهای اخیر زمستان خودی نشان داد و همه جا را سفید پوش کرد. برف، باران و کاهش دمای هوا هر یک نعمت فصل سرما محسوب می‌شوند، اما در این روزهای سرد برخی افراد به دلایل مختلف از امکاناتی همچون منزل و غذای گرم محروم هستند و همین مساله می‌تواند برای آنها به قیمت از دست دادن جانشان تمام شود.

به گزارش سلامت نیوز، آرمان نوشت: برای شناسایی افراد کارتن خواب و بی‌خانمان به هیچ‌نشانه‌ای نیاز نیست، بلکه به‌واسطه چهره درهم و لباس‌های ژنده می‌توان آنها را از دیگر افراد عادی جامعه تمییز داد. در این میان در سال‌های اخیر بر اساس تمهیدات انجام شده از سوی نهادهای مسئول هیچ‌آماری درباره یخ‌زدگی و مرگ کارتن خواب‌ها به‌دلیل عدم اسکان مناسب آنها در فصل سرما گزارش نشده است. آنچه در ادامه می‌خوانید کم‌وکیف ارائه خدمات به افراد بی‌خانمان از زبان رضا قدیمی، مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با «آرمان» است. به‌گفته او در این روزهای سرد برخی از مددسراها به ارائه خدمات تمام وقت به افراد بی‌خانمان می‌پردازند و برخی از مددجویان نیز تمایل چندانی به گذران اوقات خود در مددسراها ندارند.

درباره خدمات‌رسانی به کارتن خواب‌ها و اسکان آنها در شب‌های سرد تهران توضیح دهید. در این شرایط ساماندهی این افراد چگونه انجام می‌شود؟ در روزهای سرد سال 18 مددسرا به سه‌هزار و 500 مددجو (کارتن‌خواب‌ها و افراد بی‌خانمان شهر تهران) خدمات متعدد ارائه می‌کنند. برای مثال در روزهای اخیر شاهد کاهش دمای هوا و بارش نزولات جوی بودیم و همین مساله فعالیت 24 ساعته مددسراها در شهر تهران را به‌دنبال داشت. به عبارت دیگر در روزهای عادی فصل سال مددسراها از ساعت 17 تا هشت به ارائه خدمات می‌پردازند، اما در روزهای سرد سال خدمات‌رسانی در این مراکز به شکل 24 ساعته انجام می‌شود. در این روزها دیگر ساعت هشت افراد به بیرون هدایت نمی‌شوند، بلکه همچنان در مددسرا اسکان یافته و پذیرایی می‌شوند. باید دانست که در این مراکز افراد از سوی پزشک مورد معاینه قرار می‌گیرند. شایان ذکر است که در کنار فعالیت مددسراها دو مرکز با عنوان سامان‌سرا نیز به افراد خدمات‌رسانی می‌کند.

سامان‌سراها به افراد بی‌بضاعت، سالمندان بی‌خانمان، افراد بی‌خانمان با معلولیت‌های جسمی و حرکتی، بیماران روانی بی‌بضاعت و متکدیان به ارائه خدمات می‌پردازند. در شهر تهران سامان‌سراها برای مردان در اسلامشهر و برای زنان در لویزان خدمات ارائه می‌دهند. در سامان سراها خدماتی همچون ارائه غذای گرم، خدمات درمانی، استحمام و ... به افراد ارائه می‌شود. افراد بی‌خانمان چگونه در مددسراها جذب می‌شوند

در طول 24 ساعت شبانه روز گشت سیار در تمامی مناطق شهر تهران به فعالیت می‌پردازد و با مشاهده افراد کارتن خواب، بی‌‌‌خانمان و ... آنها به مددسراها هدایت می‌شوند. همچنین شهروندان در صورت مشاهده فرد بی‌خانمان می‌توانند با سامانه 137 تماس گرفته و به این شکل مسئولان امر فرد کارتن خواب را به مددسرا هدایت کنند. هم‌اکنون تعداد گشت‌زنی‌ها سه برابر دیگر روزهای سال انجام می‌شود. در شرایط کنونی تعداد گشت‌ها به 110 گشت شبانه و روزانه افزایش یافته است. اغلب گشت‌زنی نیروهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در محلات، پاتوق‌ها، پارک‌ها و ... انجام می‌شود. اغلب نیروها با گشت زنی‌های تمام وقت در پی هدایت افراد بی‌خانمان به سمت مددسراها هستند. در مددسراها چه نوع خدماتی به افراد ارائه می‌شود؟ در مددسراها خدمات بهداشتی و درمانی به این افراد ارائه می‌شود. کارتن‌خواب‌ها بعد از مراجعه به این مراکز استحمام کرده و لباس فرم دریافت می‌کنند. همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل امکانات و خدمات مناسب به آنها ارائه می‌شود. برای مثال این افراد در صورت ابتلا به بیماری به بیمارستان اعزام می‌شوند. در این مراکز امکاناتی همچون غذای گرم و خدمات رفاهی همچون تلویزیون در اختیار آنها قرار دارد. هم‌اکنون چند کارتن خواب در این اماکن اسکان پیدا کرده‌اند؟ به شکل تقریبی روزانه نزدیک به سه‌هزار تا سه‌هزار و 500 نفر در مددسراها پذیرایی می‌شوند. آقای قدیمی درباره اسکان‌های 24 ساعته بفرمایید. این نوع اسکان‌ها فقط در روزهای برفی و بسیار سرد سال انجام می‌شود. در دیگر روزهای سال اسکان در مددسراها به شکل شبانه انجام می‌شود. برای مثال هم‌اکنون که دمای هوا زیر صفر درجه است، مددسراها به شکل 24ساعته به ارائه خدمات می‌پردازند. در بین کارتن‌خواب‌ها ‌یا افراد بی‌خانمان زن و مرد وجود دارد.

اسکان زنان در این مددسراها به چه شکل انجام می‌شود؟ در تهران سه مددسرا برای اسکان زنان فعالیت می‌کنند. درضمن یک مرکز نیز برای مادران و کودکان وجود دارد. برای مثال در این مراکز محل نگهداری مادر و فرزند با نگهداری یک زن مسن متفاوت است. در تهران برای اسکان زنان و مردان کمبود ظرفیت وجود ندارد. تنها مشکل این است که برخی از مردان تمایل چندانی به اسکان در مددسرا ندارند و فعالان در مراکز هم نمی‌توانند به زور قوه قهریه و نیروی انتظامی آنها را برای اسکان به این مددسراها هدایت کنند، چون هر گونه اقامت در مددسرا اختیاری است. برای مثال نیرو‌های سازمان از طریق گشت زنی فرد کارتن خواب یا بی‌خانمان را یافته و مددکار با آنها صحبت و به مددسرا دعوت می‌کند، اما اگر آنها بنابر دلایل مختلف تمایلی به مراجعه نداشته باشند، نمی‌توان به زور به مددسرا منتقلشان کرد. برای مثال برخی از آنها بی‌خانمان یا کارتن خواب نیستند، بلکه برای مصرف مواد مخدر به پاتوق‌ها مراجعه کرده و بعد از اتمام کارشان به فعالیت روزمره خود ادامه می‌دهند. در این شرایط نمی‌توان این افراد را به زور به مددسرا منتقل کرد. بنابراین اگر شهروندان شاهد حضور افراد به ظاهر کارتن‌خواب در پاتوق‌ها هستند، باید بدانند که این افراد تمایل چندانی به اسکان در مددسرا ندارند. درضمن در مددسراها امکانات پذیرایی و ارائه خدمات متعدد برای این افراد وجود دارد. با این تفاسیر امکان اسکان بیشتر کارتن خواب‌ها در تمامی فصول سال وجود دارد؟

چون معضل کارتن خوابی فقط به روزهای سرد خلاصه نمی‌شود و همیشه این مساله چهره شهر را زشت نشان می‌‎دهد. باید دانست که مشکلی تحت عنوان ظرفیت در مددسراهای تهران وجود ندارد. در روزهای اخیر هم دو مددسرا به دیگر مددسراها افزوده شده است. می‌توان شرایطی را اتخاذ کرد تا در دیگر فصول سال امکان اسکان افراد کارتن خواب یا بی‌خانمان وجود داشته باشد؟ خیر. این موضوع پیچیده است. موضوع اسکان افراد بی‌خانمان باید موقت باشد، چون اگر اسکان آنها در تمامی ماه‌های سال انجام شود، دیگر تمامی افراد بی‌خانمان در دیگر شهرها هم برای اسکان به تهران مهاجرت می‌کنند. در این اقدام مهاجرت بی‌رویه، حاشیه‌نشینی و تشدید آسیب‌های اجتماعی را شاهد خواهیم بود. در زمینه مداخلات نمی‌توان بدون برنامه اقدامی انجام داد یا بی‌برنامه تعداد مراکز خدمات‌دهنده را افزایش داد. باید در این مراکز خدمات نسبی به افراد ارائه شود. هر گونه اقدام در این زمینه نیازمند بررسی و برنامه‌ریزی مناسب است. در بین افراد اسکان داده شده در مددسراها می‌توان گفت که چند‌درصد از آنها معتاد، بیمار جسمی، روانی و ... هستند؟

در هر یک از این مددسراها پزشک مستقر است. افراد با مراجعه به این مراکز تحت معاینات پزشکی قرار می‌گیرند. باید دانست که تعداد قابل توجهی از این افراد معتاد هستند و از خانواده طرد شده و به‌عنوان کارتن خواب معرفی می‌شوند. همچنین تعدادی از این افراد مشکلات خانوادگی داشته و با رها کردن خانه و زندگی به این روزگار دچار شده‌اند. درضمن برخی دیگر از آنها هم ورشکسته هستند. افراد کارتن خواب به دلایل مختلف به این وضعیت دچار شده و همکاران ما هم صرفا به خدمات‌رسانی به آنها می‌پردازند و به این موضوعات ورود نمی‌کنند. همکاران بنده به‌دنبال ایجاد محل موقت برای اسکان آنها هستند، چون رسیدگی به دیگر موضوعات جزو وظایف وزارت بهداشت و درمان، سازمان بهزیستی، کمیته امداد و ... برای توانمندسازی و ادامه راه بر می‌گردد. تمامی شهرداری‌های جهان صرفا با ایجاد مراکز موقت به‌دنبال اسکان افراد کارتن خواب و بی‌خانمان هستند. لازم به ذکر است که افراد معتاد در این مراکز تحت متادون درمانی قرار می‌گیرند.


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۴:۲۵ توسط:jojodivonecv موضوع:

اس ام اس پشت ماشینی


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۷:۴۴ توسط:jojodivonecv موضوع:

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

 

برای خانم های زیبا پسند مدل های ناخن حرفه ای را آماده کرده ایم که می توانید برای آرایشتان از آن ها ایده بگیرید. مدل هایی زیبا و مجلسی برای طراحی و آرایش ناخن ها با استفاده از نگین مناسب برای مراسم و مهمانی ها و عروس خانم ها

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن حرفه ای،مدل ناخن مجلسی مد روز مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

عکس طراحی ناخن مجلسی،مدل ناخن جدید

 

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

بهترین مدل های ناخن،مدل ناخن 2018مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طراحی ناخن مجلسی 97 و 2018 رنگ مد سال

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

عکس هایی از مدل ناخن مجلسی 97 و 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طراحی ناخن شیک 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل طراحی فرنچ ناخن 97 و 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طراحی ناخن زیبای مجلسی

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل مانیکور ناخن 1397

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طراحی ناخن طبق رنگ مد سال 97 و 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طراحی ناخن مجلسی و اسپرت 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل دیزاین ناخن طرح گل،مدل های جدید و زیبای دیزاین ناخن طرح گل

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طرح های جالب و زیبای دیزاین ناخن

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

نقاشی های زیبا بر روی ناخن | نقش گل روی ناخن

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طراحی روی ناخن | دیزاین ناخن

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طرح های جالب و زیبای دیزاین ناخن

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

نقاشی های زیبا بر روی ناخن مجلسی | نقش گل روی ناخن مجلسی

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طراحی روی ناخن و دیزاین ناخن رنگ سال

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طرح های جالب و زیبای دیزاین ناخن

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

کشیدن طرح گل روی ناخن

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

طرح های جالب و زیبای دیزاین ناخن مجلسی

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

عکس طراحی ناخن مجلسی 

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل های جدید و زیبای روی ناخن شیک ناخن

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل لاک و طراحی روی ناخن جدید شیک و زیبا

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018 

مدل ناخن مجلسی 97 جذاب ترین مدل های طراحی ناخن مجلسی 2018

 

مطالب مرتبط :

عکس مدل ناخن شیک مد سال 2018 | طراحی ناخن 97 در رنگ های مختلف

مدل طراحی ناخن لاکچری 2018

عکس های مدل ناخن ،مدل طراحی ناخن ،مدل فرنچ و مانیکور ناخن

زیباترین مدل های طراحی ناخن مجلسی شیک

عکس های زیبا از مدل های جدید لاک ناخن

مدل های طراحی ناخن 97 و فرنچ ناخن 2018

12 نمونه عکس طراحی ناخن زیبا و شیک

 

 


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۵۹:۱۰ توسط:jojodivonecv موضوع:

دستگیری یک قصاب با 450 کیلوگرم گوشت الاغ

فرمانده انتظامی بخش چنارشاهیجان در استان فارس از دستگیری یک قصاب با 450 کیلوگرم گوشت الاغ در این منطقه از شهرستان کازرون خبر داد.

به گزارش ایسنا، سیامرز صادقی گفت: در بازرسی از یک مغازه قصابی در چنارشاهیجان شهرستان کازرون در استان فارس، بیش از 450 کیلوگرم گوشت الاغ کشف شد.

وی گفت: ماموران بخش انتظامی چنارشاهیجان قصاب یاد شده را دستگیر کرده و به همراه گوشت الاغ کشف شده تحویل مقام قضائی دادند.

فرمانده انتظامی بخش چنارشاهیجان از مردم درخواست کرد که اگر از این قصاب شکایت دارند به کلانتری این بخش مراجعه کنند.

برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۳۰:۴۵ توسط:jojodivonecv موضوع:

پخش زنده فینال جام کنفدراسیون ها ، شیلی – آلمان


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۷:۲۴ توسط:jojodivonecv موضوع:

«تعزیرات» در هیج جای دنیا نداریم


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۲۶:۵۸ توسط:jojodivonecv موضوع:

فال روزانه چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۳۳:۱۱ توسط:jojodivonecv موضوع:

اس ام اس شب یلدا


برچسب: 0،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۲:۴۷ توسط:jojodivonecv موضوع: